Jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Sex randki bez zobowiązań

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu

jak doprowadzić kobietę do orgazmu

W tym artykule dowiesz się jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Dzięki czemu Twoja partnerka nigdy nie będzie narzekała na Ciebie do swojej koleżanki.

Dowiedz się jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Orgazm u kobiety czasami ciężko osiągnąć. Często jest tak, że kobieta po prostu udaje, że miała orgazm żeby jej partner nie poczuł się źle. Jeśli taka sytuacja będzie powtarzała się za każdym razem to większość związków nie przetrwa tej próby.

Jednak wiedza o tym jak doprowadzić kobietę do orgazmu nie przyda się tylko facetom chcącym ratować swój związek. Ale także wszystkim tym którzy umawiają się na seks spotkania bez zobowiązań i pragną zaspokoić swoją partnerkę w 100%

dłuższy stosunek

Zaczniemy od podstaw tak żeby wszystko było jasne i oczywiste. Koniec wstępu i zapraszam do dalszej części artykułu gdzie dowiesz się jak zaspokoić kobietę.

Rodzaje orgazmów kobiety

Istnieją różne rodzaje orgazmów które może mieć kobieta, poniżej opiszę tylko kilka z nich. Tak aby ten artykuł nie był zbyt długi bo nie chodzi o to żebyś zasnął podczas czytania.

Orgazm pochwowy

Niestety według badań tylko około 30% kobiet jest w stanie osiągnąć orgazm pochwowy. Więc nie w każdym przypadku to będzie Twoja wina. Podobno jest on słabszy niż orgazm łechtaczkowy i daje mniejszą przyjemność.

Orgazm łechtaczkowy

Ten rodzaj orgazmu jest zdecydowanie najłatwiejszy do osiągnięcia przez kobietę ponieważ łechtaczka jest silnie unerwiona. Jej pieszczenie sprawia kobiecie bardzo dużo przyjemności nawet jeśli robi się to niezbyt wprawnie. Oczywiście im robisz to lepiej tym szybciej dojdzie do finału.

Orgazm sutkowy

Bardzo trudny do osiągnięcia, jednak sprawiający również bardzo dużo przyjemności. Problem w tym, że każda kobieta różni się od siebie. Jedne lubią kiedy pieści się ich piersi i sutki a innym sprawia to ból. Tak samo technika pieszczot będzie się różniła u każdej kobiety dlatego trzeba trenować!

Orgazm wielokrotny

To chyba najlepsze co może spotkać faceta podczas seksu. Przecież nie ma nic lepszego niż podziwiać jak Twoja partnerka dochodzi już kolejny raz prawda? Niestety tak jak w przypadku orgazmu pochwowego tutaj badania również szacują. Że tylko około 30% kobiet jest w stanie osiągnąć wielokrotny orgazm jednak zawsze warto spróbować!

Prócz nich kobieta może mieć orgazm analny, wyobrażeniowy, nocny a także wiele innych. Najlepiej jednak pieścić kilka różnych miejsc tak żeby jak najbardziej podniecić kobietę. Jak widać jest to o wiele bardziej skomplikowana sprawa niż męski orgazm. Który można osiągnąć bardzo szybko i w łatwy sposób.

Jak znaleźć Punkt G i co to właściwie jest?

Na jego temat narosło wiele mitów, ale co to jest Punkt G? W skrócie można napisać, że jest to po prostu najwrażliwszy punkt. Jego stymulacja ma w łatwy sposób doprowadzić kobietę do orgazmu.

kup maxatin

Ale właściwie jak znaleźć punkt G? Nie jest to wcale takie trudne jak uważa wiele osób. Punkt ten znajduje się około 5cm od wejścia pochwy na jej przedniej ścianie pochwy. (lub w zależności od pozycji na górnej) Ma wielkość około 1,5cm na 2cm.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to odsyłam do wikipedii. Można tam (A dokładniej tutaj)przeczytać historię oraz inne ciekawe rzeczy na temat punktu G.

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Jest naprawdę ogromna ilość na to jak doprowadzić kobietę do orgazmu. A cała droga zaczyna się jeszcze przed pójściem do łóżka! Spraw by poczuła się miło i bezpiecznie, daj jej jakiś mały prezencik lub przynieś wino. A w łóżku nie myśl tylko o sobie bo w ten sposób ciężko będzie Ci sprawić jej wielki orgazm.

Musisz sprawdzić: Jak powiększyć penisa

Pieszczenie kobiety jest bardzo ważne, musisz zająć się całym jej ciałem a nie tylko tym żeby w nią wejść. Masuj jej piersi, całuj po szyi, dawaj klapsy. Każda kobieta lubi co innego więc ciężko dać poradę która pomogłaby każdemu.

Jednak prawda jest taka, że tylko praktyka pozwoli Ci dojść do perfekcji. Więc jeśli nie masz stałej partnerki to zapraszam na nasz portal randkowy KrainaSeksu.pl. Tam będziesz mógł poznać kobiety chętne na seks spotkania bez zobowiązań i trenować do woli!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *